Oferta

Kotłownie

Instalacje grzewcze

Instalacje wentylacyjne

Odkurzacze centralne

Kotłownie

  • kotły 5 klasa, dotacje (ekogroszek, gazowe, pelet, olejowe)
  • paliwa stałe 5 klasa - ekogroszek i pelet
  • kotłownie gazowe
  • pompy ciepła
Od 1995 roku wprowadzamy na rynek ekologiczne i automatyczne kotły na paliwa stałe. Mamy w ofercie kotły na ekogroszek, pelet, zboża energetyczne i inne. Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami firm kotlarskich OGNIWO, KLIMOSZ, TEKLA, Kesseleco i innych. W sklepie na Starym Rynku 17 w Częstochowie można obejrzeć kotły również najwyższej 5 klasy na pelety oraz na węgiel. Ta klasa kwalifikuje kotły do uzyskania dopłat w ramach programów dofinansujących wymianę kotłów na ekologiczne. Wykonujemy usługi montażu kotłów w budynkach mieszkalnych obciążone VAT 8%. Oznacza to zapłatę za kocioł i materiały o 15% niższą od cen detalicznych. Mamy w ofercie kotły gazowe takich firm jak JUNKERS BOSCH, ARISTON, IMMERGAS, DEDIETRICH, VIADRUS i innych Mamy w ofercie kotły gazowe kondensacyjne o najwyższej sprawności i najbezpieczniejsze w użytkowaniu. Do wytwarzania ciepłej wody proponujemy podgrzewacze gazowe, elektryczne oraz pompy ciepła, które skutecznie zastępują solary. Są tańsze, łatwiej je montować i pracują niezależnie od słońca.

Instalacje grzewcze

  • Ogrzewanie ścienne i sufitowe - brak ograniczeń w aranżacji wnętrza
  • Grzejnikowe
  • Podłogowe
  • Rekuperacja (wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła)
Jesteśmy jedynymi w Częstochowie sprzedawcami systemu HEPWORTH(Hep2O) do budowy instalacji wodnych i grzewczych. System nie wymaga żadnych narzędzi i jest całkowicie demontowalny oraz posiada 50 letni okres gwarancji. Wykonany z polibutylenu ma lepsze właściwości od alupexu i PP. W oparciu o HEPWORTH wykonujemy instalacje ciepłej wody użytkowej, ogrzewania grzejnikowego, podłogowego oraz ogrzewania ściennego i sufitowego. Ogrzewanie ścienne i sufitowe to najzdrowsze, najoszczędniejsze i najbardziej estetyczne rozwiązanie ogrzania pomieszczeń. Daje nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz.
System wciskowy Hep2O oparty o złączki tworzywowe i elastyczną rurę z polibutylenu (PB) jest idealny także do bezpośredniego łączenia z instalacjami miedzianymi. System ten zaprojektowano tak, aby zapewnić maksymalną wydajność, a jego wyjątkowa niezawodność jest wynikiem wieloletnich doświadczeń specjalistów Wavin. hep2o

Instalacje wentylacyjne

W nowoczesnych budynkach o bardzo dużej izolacji cieplnej i szczelnych oknach występują problemy z prawidłowym działaniem wentylacji grawitacyjnej. Skuteczną wymianę powietrza zapewnia wentylacja mechaniczna często powiązana z odzyskiem ciepła z usuwanego powietrza. Wykonujemy instalacje wentylacji i rekuperacji w oparciu o system smart flex składający się z elastycznych kanałów w tworzywa. Oprócz doskonałej jakości powietrza w domu zapewnia odzysk ciepła z usuwanego powietrza zmniejszając koszta eksploatacji ogrzewania.

Odkurzacze centralne

odkurzacze

Używanie odkurzacza centralnego jest łatwiejsze od innych metod sprzątania. Nie trzeba podłączać urządzenia do prądu, montować zestawu do sprzątania, przenosić odkurzacza z pokoju do pokoju. Z racji mocy urządzenia, sprzątanie przebiega znacznie szybciej.

Odkurzacz centralny oczyszcza skutecznie dom z kurzu i roztoczy. Zanieczyszczenia zassane w czasie sprzątania są bezpowrotnie wydmuchiwane na zewnątrz domu. Alergicy mogą sobie pozwolić na głęboki zdrowy oddech.